Media convertoare

Sorteaza: Popularitate
Produse pe pagina: | |
Produs 1 - 4 de 4
TP-Link Media Convertor 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC)
TP-Link Media Convertor 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC)
  • Converteste din (Media in): 100Base-TX
  • Converteste in (Media out): 100BASE-FX
  • Montare in rack: 19 inchi
  • Porturi: 1 x 10/100 Mbps (RJ-45), 1 x 100Mbps SC

150,99 LEI
În stoc
TP-Link Media Convertor 1000Base-T to 1000Base-SX(SC)Multi-Mode 5
TP-Link Media Convertor 1000Base-T to 1000Base-SX(SC)Multi-Mode 5
  • Media Convertor
  • Multi-Mode 5
  • Pana la 550m
  • Full-duplex

238,99 LEI
În stoc
TP-Link MC210CS Gigabit-Ethernet-Medienkonverter
TP-Link MC210CS Gigabit-Ethernet-Medienkonverter
  • Tip media: Single Mode
  • Montare in rack: 19 inchi
  • Functii LED: PWR, Link, RX
  • Porturi: 1 x 10/100/1000 Mbps (RJ-45), 1 x 1000Mbps SC

248,99 LEI
În stoc
Allied TELESIS Media Converter Series 1000T to SFP Media Converter (A
Allied TELESIS Media Converter Series 1000T to SFP Media Converter (A
  • Converteste din (Media in): 1000T RJ-45
  • Converteste in (Media out): 1000Base optical SFP
  • Porturi: 1 x RJ-45, 1 x SFP
  • Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u

1.164,99 LEI
În stoc
Produs 1 - 4 de 4